شرایط واریز و برداشت

""" محدودیتهای برداشت و انتقال پول و ارز دیجیتال """"

برای واریز پول به حسابهای پلتفرم ، محدودیتی وجود ندارد و به هر میزانی که کاربران محترم از طریق سیستم بانکی میتوانند پول انتقال دهند، مورد قبول پلتفرم می باشد . همچنین انتقال ارز دیجیتال به ادرس های اعلامی پلتفرم نیز هیچگونه محدودیتی ندارد ‌. اما برداشت پول و انتقال ارز دیجیتال از پلتفرم ، دارای محدودیت می باشد . این محدودیتها برای پرهیز از عملیات خلاف قانون و مبارزه با پولشویی و همچنین جلوگیری از اخلال در وضعیت عمومی و موجودی های ریالی و ارز دیجیتال پلتفرم است و بصورت کارشناسی تعیین گردیده است . برای مجموع برداشت های ریالی و ارز دیجیتال ، هر شخص صرفا حق برداشت معادل یک میلیارد و نهصد و نود میلیون ریال ( مجموع ریال و ارز دیجیتال ) در روز را خواهد داشت که ریال رایج کشور از طریق شبکه بانکی به حساب تایید شده کاربر که قبلا به پلتفرم اعلام شده است ، واریز خواهد شد . به هیچ حساب دیگری به جز حسابهای تایید شده شخص کاربر، پولی حواله نخواهد شد . همچنین هر شخص میتواند در بازه زمانی سی روزه ، صرفا تا میزان ارزش پنجاه میلیارد ریال از موجودی پول و ارز دیجیتال خود را برداشت نماید. ارز دیجیتال کاربر به ادرس های اعلامی او انتقال داده خواهد شد . زمان مورد نیاز برای انتقال پول از دو ساعت تا ۲۴ است . ( مطابق با وضعیت عمومی شبکه بانکی برای انتقال پول و با در نظر داشتن روزهای کاری و تعطیلی ) . دستور انتقال پول یا ارز دیجیتال در اولین فرصت و ظرف چند دقیقه بررسی و تاییدیه قبول سفارش کاربر به اطلاع او رسانده خواهد شد . این تاییدیه به معنای شروع عملیات اجرای دستور انتقال کاربر است و زمان مورد نیاز برای پایان عملیات انتقال، مطابق با وضعیت عمومی انتقالات در شبکه بانکی کشور و شبکه بلاکچین در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد . به عنوان مثال ، یک شخص فقط میتواند معادل یک میلیارد ریال پول رایج کشور به همراه معادل نهصد و نود میلیون ریال ارز دیجیتال در طی یک شبانه روز از موجودی خودش برداشت نماید .
این امکان برای کاربران ویژه که موجودی آنها بالای ده میلیارد ریال است ، وجود دارد که پس از ارتباط با مدیریت و بررسی تقاضای انتقال آنها و تایید ضرورت امر ، بصورت فوق العاده ، مبالغ بالاتری برداشت نمایند. برداشت از حساب دربردارنده هزینه انتقال است که طبق جداول موجود در پلتفرم قابل دیدن است .

"""" مقررات خرید و فروش در پلتفرم """"

حداقل مبلغ خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ، یک میلیون ریال است . این محدودیت برای جلوگیری از پیشنهادات خرید و فروش کم ارزش و عدم شلوغی بی مورد صفحات معامله و راحتی کاربران برای دیدن معاملات واقعی و قابل اعتنا در نظر گرفته شده است . از آنجایی که امکان کنسل کردن انتقالات ارزهای دیجیتال در شبکه بلاکچین وجود ندارد ، پس از انجام معامله خرید یا فروش ارزهای دیجیتال در پلتفرم ، تحت هیچ شرایطی امکان فسخ معامله و برگشت به حالت قبل از معامله وجود ندارد و فرض بر این است که تمامی کاربران از این وضعیت اطلاع کامل دارند. بدیهی است ریسک معاملات برعهده شخص کاربر است که با مدیریت دارایی و بررسی و مقایسه قیمتها تصمیم به انجام معامله میگیرد. تمامی سود و ضرر ناشی از معاملات صرفا برای شخص کاربر معامله کننده است . پلتفرم در سود و ضرر حاصله هیچ نصیب و مسئولیتی ندارد و صرفا کمیسیون معاملات صورت گرفته طبق جداول موجود در پلتفرم از دارایی کاربران و معامله کنندگان کسر خواهد شد ‌. به هر دو طرف معامله یعنی میکر و تیکر کمیسیون معاملات طبق جداول موجود در پلتفرم تعلق میگیرد.


""" هزینه انتقال پول """"

انتقال پول تا مبلغ ۱ میلیون تومان معادل ۳۰۰۰ تومان.
از ۱ میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان. هر انتقال معادل ۴۰۰۰ تومان.
برای انتقال بیش از ۱۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان، هر انتقال ۵ هزار تومان.
برای انتقال بیش از ۱۰۰ میلیون تومان تا ۳۰۰ میلیون تومان هر انتقال ۱۰ هزار تومان .
برای انتقال بیش از ۳۰۰ میلیون تومان، به ازای هر ۱۰۰ میلیون تومان مبلغ ۵۰۰۰ تومان به اون ۱۰ هزار تومان اضافه میشه .
مثلا اگر ۶۰۰ میلیون تومان انتقال داد هزینه اش میشه ۱۰۰۰۰+۵۰۰۰+۵۰۰۰+۵۰۰۰ تومان


""" نحوه اجرای دستورات برداشت پول از سایت """"

درخواست‌ها‌ی برداشت پول از حساب کاربری کلیه بانک ها ، طبق مقررات جاری سیستم بانکی کشور ، طبق زمان‌بندی ذیل صورت خواهد پذیرفت :

روزهای شنبه تا چهارشنبه :
۱ ) درخواست‌ برداشت تا ساعت 9:00 صبح.
انجام تسویه : ساعت 11:30 ظهر .

۲ ) درخواست برداشت تا ساعت 11:30 ظهر.
انجام تسویه : ساعت 13:00 الی 15:00 بعد از ظهر .

۳ ) درخواست برداشت تا ساعت 23:30 شب .
انجام تسویه : ساعت 04:00 الی 7:00 صبح .

روزهای پنجشنبه :
۱ ) درخواست‌ برداشت تا ساعت 9:00 صبح.
انجام تسویه : ساعت 11:30 ظهر .

۲ ) درخواست برداشت تا ساعت 11:30 ظهر.
انجام تسویه : ساعت 13:00 الی 15:00 بعد از ظهر .

توجه: تسویه تقاضاهای برداشت ازحساب کاربری از ساعت 11 صبح پنج شنبه به بعد ، اول صبح شنبه صورت خواهد پذیرفت.

خاطرنشان میشود ، در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی کشور ، هیچ تسویه ای امکانپذیر نمی باشد و صبح اولین روز کاری اداری بانکی ، عملیات تسویه محقق خواهد شد .


""" وضعیت کمیسیون """"

برای معاملات تا سقف ۱۰ میلیون تومان در ۳۰ روز گذشته
میکر ۲۵ صدم درصد
تیکر ۳۰ صدم درصد
برای معاملات از ۱۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان
میکر ۲۰ صدم درصد
تیکر ۲۵ صدم درصد
برای معاملات از ۱۰۰ میلیون تومان تا ۵۰۰ میلیون تومان
میکر ۱۵ صدم درصد
تیکر ۲۰ صدم درصد
برای معاملات از ۵۰۰ میلیون تومان تا ۲ میلیارد تومان
میکر ۱۲ صدم درصد
تیکر ۱۵ صدم درصد
از معاملات ۲ میلیارد تومان تا ۱۰ میلیارد تومان
میکر ۱۰ صدم درصد
تیکر ۱۳ صدم درصد
برای معاملات از ۱۰ میلیارد تومان به بالاتر
میکر ۸ صدم درصد
تیکر ۱۰ صدم درصد


""" هزینه های شبکه به جهت انتقال کریپتو """"