درباره ما

با سلام و احترام خدمت هموطنان گرانمایه ، همراهان ما در سایت 101bitcom.com .
مفتخریم در مجموعه 101bitcom در خدمت شما هموطنان و مخاطبین گرانمایه باشیم . این مجموعه با بهره مندی از کارشناسان باتجربه ، با سه سال مطالعه و تحقیق و فعالیت پیوسته در حوزه ارزهای دیجیتال و شبکه بلاکچین ، شناخت کاملی از روحیه هموطنان ایرانی و زمینه های مختلف فکری آنان از حضور در این دنیای جدید سرمایه ، به دست آورده است . با بررسی و تحقیق در مورد وضعیت سایتهای فعال داخل و خارج کشور، مهم ترین مساله ای که به چشم می آید این است که اغلب کاربران فعال در اینگونه سایتها ، دغدغه خاصی برای امنیت سرمایه و دارایی های خود دارند ، همگی به دنبال سایتی هستند که با خیال راحت سرمایه خود را به آن منتقل کرده ، با آسودگی کامل اقدام به معامله و خرید و فروش نمایند . از سوی دیگر به نظر میرسد امکانات مناسب این سایتها نظیر صفحات متعدد معامله و دارا بودن ارزهای دیجیتال پر طرفدار نیز تاثیر بسیاری در جذب مخاطبین داشته است . انتقال سریع پول و ارز دیجیتال نیز از شاخص های اصلی مقبولیت نزد مردم بوده است. رعایت احترام در پاسخگویی به سوالات و مسائل مربوط به مشتریان و کارمزدهای منصفانه ، دیگر عوامل رضایتمندی کاربران میباشد .
با این شناخت و با درنظر داشتن هرآنچه که برای کاربران مهم است ، بر آن شدیم که سایت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را مطابق روحیه و مذاق فکری و شرایط واقعی و وضعیت موجود کشورمان ایران با در نظر گرفتن تمامی فاکتورهای مورد نیاز برای پاسخگویی هرچه بهتر به خواسته های مخاطبین و فعالان این بازار سرمایه طرح ریزی و راه اندازی نماییم .
برای تحقق این مهم ، با تیمهای مختلف برنامه نویسی صحبت کردیم که خوشبختانه با تیمی کارآمد از متخصصین و برنامه نویسان جوان ولی باتجربه، همراه شدیم که با درک درستی از پیکره کار، با دقت و سرعت و مهارتی ستودنی ، عملیات طراحی و برنامه نویسی و راه اندازی سایت را به فرجامی نیک رساندند . امنیت شبکه و جاذبه های بصری و روان بودن سیستم ، در کنار بهره گیری از آخرین متد برنامه نویسی ، بستری کاملا امن و دوست داشتنی را برای تمامی کاربران و همراهان فراهم مینماید. امنیت سایت ما تضمین کننده دارایی شما عزیزان خواهد بود . ارزهای دیجیتال بصورت آفلاین در مطمئن ترین و امن ترین کیف پولها نگهداری میشود. بسیار سعی شده است که انتقال پول و رمز ارز شما ، با دقت بالا و سرعت مطلوب محقق گردد به نحوی که موجبات رضای خاطر تمامی کاربران واعضای فعال سایت فراهم گردد .
اینک مفتخر هستیم در سایت 101bitcom.com ، همراهی مطمئن و قابل اعتماد برای شما باشیم . احترام و آسودگی خیال ، جزء لاینفک مرامنامه فعالیت ما میباشد .
با شما هستیم تا همیشه .

مالک و مدیر سامانه: محمد علی شکیبا نیا

Owner: MOHAMMADALI SHAKIBANIA

تلگرام : bitcom_101@